Darmowa dostawa od 499 zł

kontakt@aloeperfekt.pl

+48 502 674 910

+48 504 343 543

sklepaloeperfekt@gmail.com

+48 502 674 910

+48 504 343 543

Czym jest formuła 4 x O wg dr Delbe dla naszego organizmu?

Dr Jean-Bernard Delbe to niezależny niemiecki lekarz, który od wielu lat w swojej praktyce lekarskiej wykorzystuje suplementy marki LR. Dr Delbe posiada 30-letnie doświadczenie i jest lekarzem wielu specjalizacji m.in. medycyny ogólnej, otomolekularnej, naturoterapii, medycyny sportu oraz medycyny żywienia i prewencji.

Koncepcja zdrowia 4 x O opracowana przez dr Delbe opiera się na holistycznym podejściu i powrocie do medycyny naturalnej. Jej głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn, ułatwienie substancjom odżywczym dotarcie do komórek, a także przywrócenie organizmowi równowagi kwasowo – zasadowej. W swojej koncepcji zdrowia doktor zachęca również do wdrożenia najważniejszych nawyków zdrowego stylu życia oraz zasad prawidłowego odżywiania. Jak zatem wygląda kuracja według koncepcji zdrowia dr Delbe?

Dr Jean-Bernard Delbe opracował kurację składająca się z 4 etapów, która polega na przywróceniu organizmowi równowagi poprzez zastosowanie homeostazy. Metoda 4 x O polega na:

  1. OCZYSZCZENIU
  2. ODKWASZENIU
  3. ODŻYWIENIU
  4. ODTŁUSZCZENIU

Wdrożenie każdego z tych etapów ma dać organizmowi pozytywne korzyści, które finalnie przyczynią się do poprawy zdrowia oraz ogólnego samopoczucia, co w konsekwencji wpłynie na poprawę jakości życia. Doktor Delbe opracowując koncepcję 4 x O  kierował się zasadą, że „jelita są naszym drugim mózgiem”, dlatego wszystko co zostanie przez nie wchłonięte odżywia komórki. Organizm człowieka składający się z 70 bilionów komórek do ich prawidłowego funkcjonowania potrzebuje około 90 substancji odżywczych.

Życie w ciągłym biegu, niezdrowa dieta, przetworzona żywność, brak aktywności fizycznej – wszystkie te czynniki wpływają negatywnie na nasz organizm powodując jego zanieczyszczenie, zakwaszenie, niedotlenienie, niedożywienie oraz otłuszczenie. Zaburzenie prawidłowego procesu odżywiania prowadzi do zaburzeń przemiany materii, a to w konsekwencji przyczynia się do powstawania wielu chorób. Dlatego pierwsza część kuracji polega na oczyszczeniu oraz odkwaszeniu organizmu, w celu ułatwienia substancjom odżywczym dotarcia bezpośrednio do komórek. Kiedy organizm jest już oczyszczony z toksyn i zauważalna jest poprawa samopoczucia, można zacząć wdrażać kolejny etap kuracji 4 x O, który polega na odżywieniu organizmu. Odżywienie to dostarczenie do organizmu odpowiedniej ilości substancji odżywczych z suplementów marki LR. Natomiast ostatnim etapem kuracji jest odtłuszczenie narządów wewnętrznych z tłuszczu wisceralnego oraz kontrola jego poziomu na specjalistycznym analizatorze. Podczas kuracji wykorzystywane są suplementy diety firmy LR, która posiada liczne certyfikaty oraz patenty na swoje produkty. Marka współpracuje również z wieloma instytutami badawczymi. Około 28 produktów firmy LR zgłoszonych jest do opatentowania. Zawierają one połączenie bioekstraktów oraz substancji czynnych zawartych w żelu Aloe Vera.  LR to marka, która dla żeli aloesowych oraz colostrum posiada Certyfikat GS INSTITUT FRESENIUS, dający gwarancję najwyższej jakości na każdym etapie produkcyjnym.